KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13603615
nr 1360 3615
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Signerad, Amaryllis. Olja på pannå, 98x48 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 november 2020
kl 19:13:19
13/11 21:26:54
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg